Porażka na koniec rundy.

Wczoraj o godzinie 13:00 zagraliśmy w Rojewie ze Zniczem. Nasza pozycja w środku tabeli zapewniała nas, że będzie to łatwe i szybkie spotkanie w wykonaniu naszych zawodników. Niestety nie było tak z powodu osłabienia drużyny graliśmy aż 3 bramkarzami w składzie. Pierwsza połowa była całkiem wyrównana jednak to gospodarze przeprowadzili groźne ataki na naszą bramkę. Kontuzji nabawił się B.Pawlak, którego zastąpić musiał nasz rezerwowy bramkarz a pod koniec pierwszej połowy straciliśmy gola. Druga połowa była znacznie lepsza w wykonaniu naszej drużyny jednak nie ustrzegliśmy się od błędów, które zagrażały naszej bramce. Jednakże, drugiego gola nie straciliśmy i próbowaliśmy odrobić straty. Niestety na koniec tej rundy ulegliśmy w Rojewie 1:0.

Resumując rundę nie wyglądała ona najgorzej bacznie stawaliśmy na wysokości zadania i odnosiliśmy większe lub mniejsze triumfy. Znacznie lepiej gra wychodziła nam przed własną publicznością niż na wyjazdach. Teraz pozostaje tylko nie próżnować zimą i ostro przygotowywać się do rundy wiosennej, która wraca do nas już w marcu. Oczywiście trzymamy kciuki za naszych kontuzjowanych, którzy głównie to skręcali sobie kolana w ostatnich 3 meczach rozgrywanych jesienią. Musimy mieć nadzieję, że grę rozpoczniemy w jak najszerszym składzie i skończymy go w takim jakim zaczniemy.