Wygrana z Unią!

Udało nam się przerwać złą passę porażek. Po ciężkim meczu z Unią Gniewkowo zdobyliśmy komplet punktów. Jest to pierwszy mecz, który rozegraliśmy i nie straciliśmy bramki. Pierwszego gola dla GLZS strzeli Tomek Hak, piękna indywidualna akcja naszego środkowego pomocnika i mierzony strzał po ziemi. Następnie na boisku zaczęły dziać się bardzo niesportowe rzeczy na które sędzia odpowiedział dwiema czerwonymi kartkami dla drużyny przyjezdnej. Nasza gra była bardzo nerwowa, lecz w pewnym momencie doskonałe podanie otrzymał Marek Marach i bez wahania uderzył z pierwszej piłki zdobywając piękną bramkę dla naszej drużyny. Podczas dzisiejszego meczu nie zabrakło również kontuzji, których nabawili się kolejno Lustig Damian oraz Czeliśnki Bartosz. Niebawem zostanie udostępniona obszerna foto-relacja!

GLZS Sadki 2:0 Unia Gniewkowo

Powiązana galeria: