Ostatnie popołudnie.

9 listopada o godzinie 11:00 zostanie rozegrany ostatni mecz w rundzie jesiennej 2014/15 przy własnej publiczności. Zatem zapraszamy wszystkich do obejrzenia tego meczu wspólnie miejmy nadzieję, że pogoda dopisze oraz frekwencja naszych sympatyków nie zawiedzie. Po ostatnich wygranych GLZS będzie podejmować u siebie zespół z Kołodziejowa. Piast plasuje się aktualnie o pozycję wyżej od GLZS'u wyprzedzająco jedno oczko naszą drużynę, zatem nie pozostaje nic innego jak wygrać to spotkanie i przesunąć się w ligowej tabeli pozycję wyżej.Jest to ostatni mecz w tym roku jaki rozegra GLZS na własnym ternie przed przerwa zimową. Na zakończenie rundy jesiennej nasz zespół wybierze się do Rojewa gdzie rozegra spotkanie ze Zniczem.