Remisujemy u siebie.

Dzisiejszego niedzielnego popołudnia o godzinie 11:00 zagraliśmy z Piastem Kołodziejowo. Pogoda nie była najlepsza, było mgliście co ograniczało w pewien sposób widoczność na boisku. Kibicie nie zawiedli nas jak zawsze i przyszli kibicować swój stołeczny klub. Mieliśmy dużo sytuacji, których nie potrafiliśmy zamienić na bramki. Golkiper drużyny przyjezdnej spisywał się naprawdę dobrze parę razy fenomenalnie interweniował przez co zachował czyste konto w spotkaniu. Goście kilkakrotnie chcieli zaskoczyć naszą obronę lecz ta spisywała się bardzo dobrze w całym meczu.

Końcowy wynik 0:0.

Utrzymujemy się na 7 pozycji w lidze lecz w ostatnim meczu tej rundy mamy szansę przesunąć się nieco w górę wiadomo w grę wchodzi tylko wygrana w sobotnim wyjazdowym meczu.

Powiązana galeria: